« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Raspored polaganja popravnih ispita u ljetnom roku šk.god.2012./13. (ispravak)
Raspored polaganja popravnih ispita u ljetnom roku šk.god.2012./13.
ISPITI SE PRIJAVLJUJU U TAJNIŠTVU ŠKOLE 27.06, od 10:00-12:00 sati.
Hrvatski jezik
Pismeni: Ponedjeljak, 01.07. u 8:00, u uč. br.5
Usmeni: Utorak,02.07. u 8:00 u uč. br.5
1. D. Zanze, 4.d
Ispitno povjerenstvo: D.Tanocki, D. Šokčić, V. Ristić
Engleski jezik
Pismeni: Ponedjeljak, 01.07. u 8:00, u uč. br.4
Usmeni: nakon pismenog
1. T. Agatić, 1.c
2. P. Paradžik, 2.b
3. K. Pribisalić, 2.d
Ispitno povjerenstvo: J. Klaić, J. Bolkovac, D. Pazaver, T. Stranjak, N. Damjanović
Matematika za 1. i 3. razred:
Pismeni: Ponedjeljak, 01.07.2013. u 8:00 sati, u uč. br. 6
Usmeni: Utorak, 02.07.2013. u 8:00 sati, u uč. br. 6
1. D. Topić, 1.d
2. K. Vlašić, 1.d
3. D. Gregorović. 1.e
4. F. Đaniš, 3.a
5. M. Strišković, 3.e
6. D. I. Vuković, 3.f
7. M. Molnar, 3.g
Ispitna povjerenstva: Z. Korpar, A. Škorjanc, V. Šovagović, V. Kulić, Z. Svalina, M. Leskovac
Matematika za 2. i 4. razred
Pismeni: Ponedjeljak, 01.07.2013. u 8:00 sati, u uč. br. 7
Usmeni: Utorak, 02.07.2013. u 8:00 sati, u uč. br.7
1. M Horvatović, 2.a
2. L. Debeljak, 2.b
3. A Duvnjak, 2.c
4. B. Jurišić, 2.c
5. V. Šaravanja, 2.c
6. F. Lazar, 2.d
7. M. Šipić, 2.d
8. J. Šestak, 2.d
9. A. Martin, 2.e
10. I. Bogojević, 4.b
11. D. Gotovac, 4.b
Ispitna povjerenstva: A. Floreani, Z. Korpar, I. Ilišević, S.Đumlija, T. Stranjak, D. Šokčić, N. Damjanović, K. Moržan, R. banjan
Informatika
Ponedjeljak, 01. 07. u 8:00 pismeni , usmeni nakon pismenog, u kabinetu za informatiku
1. V. Prpić, 4.b
2. N. Barlović, 4.d
3. I. Ćerimović, 4.e
4. A. Horvatinović, 4.e
5. F. Kovačević, 4.e
6. L. Debeljak, 2.b ( za 1. razred)
Ispitno povjerenstvo: T. Stranjak, M. Bogdanović, R. Banjan, V. Ristić, I. Bošnjak
Njemački jezik
Četvrtak, 04.07. 2013. u 8:00, u uč.4
1. P. Paradžik, 2.b
Ispitno povjerenstvo: J. Bolkovac, D. Grgić, T. Stranjak
Kemija: Srijeda, 03. 07. u 8:00, u kabinetu za kemiju
1. L. Debeljak, 2.b
2. A. Martin, 2.e
3. K. Kolarević, 3.a
4. M. Milošević, 3.a
5. K. Tilhof, 3.c
6. A. Lukadinović,3.d
7. M. Strišković, 3.e
8. M. Milić, 3.e
9. V. Prpić, 4.b
10. I. Ćerimović, 4.e
11. A. Horvatinović, 4.e
12. F. Kovačević, 4.e
Ispitno povjerenstvo:N. Damjanović, M. Katić, T. Stranjak, K. Moržan, Z. Svalina, I. Živković, A. Škorjanc, R. Banjan, I. Bošnjak
Biologija
Četvrtak, 04.07. u 8:00, u kabinetu za biologiju
1. N. Ivanjko, 3.a
2. M. Rogina, 3.a
3. K. Kolarević, 3.a
4. M. Milošević, 3.a
5. D.Štefanko, 3.b
6. K. Tilhof, 3.c
7. M. Milić, 3.e
8. N. Barlović, 4.d
9. D. Zanze, 4.d
Ispitno povjerenstvo: R. Banjan, S. Krnić, Z. Svalina, I. Živković, Đ. Kolarić, A. Škorjanc, V.Ristić
Fizika
Srijeda, 05.07. 2013. u 8:00, u kabinetu za fiziku
1. M. Horvatović, 2.a ( za 1. razred)
2. J. Šestak, 2.d ( za 1. razred)
3. F. Đaniš, 3.a
Ispitno povjerenstvo: D.Čulo, J. Detling, S. Đumlija, N. Damjanović, Z. Svalina
Dragi korisnici internetske stranice III. gimnazije Osijek,
fotografije i videe događanja, obilježavanja, projekte, akcije i aktivnosti u našoj Školi možete pogledati na sljedećim poveznicama:
Facebook III. gimnazije Osijek
Instagram III. gimnazije Osijek