preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 10. 2018.

Ukupno: 71616
Info centar za mlade...

Oglasna ploča

Matematičari 1. razred

Slobodna aktivnost - Matematičari za 1. razrede održat će se u srijedu, 13.11.2019. u 11:25 u učionici br.7.

  :: opširnije :: 


objavio: Aleksandra Floreani  datum: 11. 11. 2019. 22:21

Matematičari 1. razred

Slobodna aktivnost - Matematičari za 1. razrede održat će se u srijedu, 16.10.2019. u 11:25 u učionici br.7.

  :: opširnije :: 


objavio: Aleksandra Floreani  datum: 12. 10. 2019. 12:51

RASPORED AUTOBUSA ZA ZLATNU GREDU Vijest ima dokument u privitku

U prilogu se nalazi raspored razreda po autobusima za Zlatnu gredu. 

I. i II. razredi kreću u 8h

III. i IV. razredi kreću u 10h.

U prilogu je i slika mjesta skupljanja (parkiralište kod GPP - a).

  :: opširnije :: 


objavio: Kristina Lovković  datum: 7. 10. 2019. 14:31

Matematičari 1.razred

Slobodna aktivnost - Matematičari za 1. razrede održat će se u srijedu, 25.9.2019. u 13 sati u učionici br.7.

  :: opširnije :: 


objavio: Aleksandra Floreani  datum: 20. 9. 2019. 11:08

Početak nastave

Nastava počinje 9.9.2019. u 7:00  za prve i druge razrede, a u 13:00 za treće i četvrte razrede.

Prva dva sata će biti sa razrednikom/razrednicom u sljedećim učionicama:

Razred

Razrednik/ca

Učionica

1.a

Tatjana Stranjak

uč. 7 (I. kat)

1.b

Dijana Šokčić

uč. 1 (prizemlje)

1.c

Katarina Stojić

uč. 8 (II. kat)

1.d

Jasenka Bolkovac

uč. 2 (prizemlje)

1.e

Sanja Erkapić

uč. 9 (II. kat)

1.f

Lidija Neznanović

uč. 5 (I. kat)

1.g

Igor Dubravčić

uč. G1 (prizemlje)

2.a

Katarina Jakopić

uč. 6 (I. kat)

2.b

Đurđica Kolarić - Vukotić

uč. 4 (I. kat)

2.c

Ivana Milošević -Živković

uč. 11 (II. kat)

2.d

Tomislav Hajduković

uč. 10 (II. kat)

2.e

Jasenka Detling

uč. Fiz (I. kat)

2.g

Hrvoje Šerić

uč. G2 (prizemlje)

3.a

Davor Tanocki

uč. 1 (prizemlje)

3.b

Ivana Ivošević

uč. 5 (I. kat)

3.c

Vedran Ristić

uč. 2 (prizemlje)

3.d

Mirta Vujnovac

uč. 7 (I. kat)

3.e

Kristina Ibrahimović

uč. 11 (II. kat)

3.f

Zvonimir Parać

uč. 9 (II. kat)

3.g

Marina Marijanović

uč. G1 (prizemlje)

4.a

Dalibor Pazaver

uč. 10 (II. kat)

4.b

Silvija Krnić

uč. Kem (I. kat)

4.c

Lucija Rukavina

uč. 6 (I. kat)

4.d

Vlasta Šovagović - Jovičić

uč. 8 (II. kat)

4.e

Karlo Kobaš

uč. 4 (I. kat)

4.g

Lidija Čalić

uč. G1 (prizemlje)

 

 Ostali sati prema rasporedu koji se nalazi na poveznici raspored.

  :: opširnije :: 


objavio: Aleksandra Floreani  datum: 4. 9. 2019. 20:25

Popis razreda za učenike prvih razreda

Službeni i konačni popis za učenike prvih razreda biti će objavljen 5. rujna 2019.g. na oglasnoj ploči u holu škole.

  :: opširnije :: 


objavio: Kristina Lovković  datum: 27. 8. 2019. 11:45

Popravni ispiti 2019.

Raspored popravnih ispita nalazi se u privitku.

  :: opširnije :: 


objavio: Kristina Lovković  datum: 22. 8. 2019. 09:54

Dopunski rad iz matematike za 2.a, 2.c, 2.e i 2.f

Zadaci za vježbu za dopunski rad iz matematike 2.a, 2.c, 2.e i 2.f nalaze se u Nastavni materijali ->Dokumenti djelatnika ->Aleksandra Floreani ->2018/19

Aleksandra Floreani, prof. i Zlata Korpar, prof.

  :: opširnije :: 


objavio: Aleksandra Floreani  datum: 24. 6. 2019. 17:13

Službena zabilješka Vijest ima dokument u privitku

  :: opširnije :: 


objavio: Tanja Kolesarić  datum: 21. 6. 2019. 11:10

Dopunski rad iz matematike za 2.a, 2.c, 2.e i 2.f

Dopunski rad  iz matematike za 2.a, 2.c, 2.e i 2.f održat će se:

26.6. (srijeda) u 7:30 u čitaonici

27.6. (četvrtak) u 7:30 

28.6. (petak) u 7:30 

1.7. (ponedjeljak) u 8:00

2.7. (utorak) u 8:00

 

Zlata Korpar, prof.

Aleksandra Floreani, prof.

  :: opširnije :: 


objavio: Aleksandra Floreani  datum: 17. 6. 2019. 19:04

Raspored za produžni rad AŽURIRANO! Vijest ima dokument u privitku

Raspored za produžni rad  do petka, 21.06.2019., je u prilogu. Ostali će biti u toku tjedna nakon dogovora sa svim profesorima.  Ukoliko učenici imaju dogovore s profesorima, neka ih se pridržavaju.

DODATAK: 2.b razred, produžni rad iz Matematike se pomiće na vrijeme od 07:30 do 09:30 za sve preostale dane počevši od utorka, 2.srpnja 2019.

  :: opširnije :: 


objavio: Kristina Lovković  datum: 17. 6. 2019. 17:09

Festival znanosti

Ovaj tjedan, od 08.travnja, do 13. travnja održava se Festival znanosti. Program se održava na raznim fakultetima i odgojno obrazovnim ustanovama a možete ga pronaći na poveznici:   http://www.unios.hr/wp-content/uploads/2019/04/program-fz-20190402.pdf

Također, o samom festivalu, koji se obilježava već 14.godinu za redom možete pročitati: http://www.festivalznanosti.hr/2019/osijek/ 

Pozivam sve zainteresirane da se uključe u neku od aktivnosti!

  :: opširnije :: 


objavio: Kristina Lovković  datum: 9. 4. 2019. 14:26

Tjedan mozga 2019. Vijest ima dokument u privitku

Ovaj tjedan, od 11. do 17. ožujka 2019.g. održava se Tjedan mozga. Pozivamo vas da pogledate sadržaj i prijavite se jer su teme vrlo zanimljive.

  :: opširnije :: 


objavio: Kristina Lovković  datum: 11. 3. 2019. 11:36
» Arhiva naših vijesti    
 


Tražilica



Važne informacije

E-dnevnik


Dragi korisnici internetske stranice III. gimnazije Osijek,

fotografije i videe događanja, obilježavanja, projekte, akcije i aktivnosti u našoj Školi možete pogledati na sljedećim poveznicama:

https://www.facebook.com/3gmos/

https://www.youtube.com/channel/UCeiBC-SpHTB4pujkuFy0ctw

 

 



Off topic


Pogledajte, pročitajte!




preskoči na navigaciju