« Prosinac 2018 »

Naša profesorica Ivošević dobitnica Pečata Grada Osijeka

Za cijeli članak pogledajte pod opširnije.

1. prosinca 2018. u Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku održana je svečana dodjela javnih priznanja onima koji su svojim trudom i radom na različitim područjima djelovanja ostavili i ostavljaju trag u našem gradu. S velikim ponosom možemo istaknuti da se među dobitnicima priznanja ,,Pečat Grada Osijeka'' za osobita ostvarenja u području tehničke kulture našla i naša profesorica Ivana Ivošević. Profesorica je Ivošević priznanje zaslužila volontiranjem na brojnim IT projektima izvan škole u koje je uključivala i naše učenike, a ona osobno najradije ističe osječki projekt ,,STEM Kitteens'' koji za cilj ima motivirati djevojčice na bavljenje STEM područjem. Profesorica Ivošević postala je ambasadoricom toga projekta, a budućnost projekta zamišljena je u širenju te ideje po cijeloj Hrvatskoj. Profesorica je zahvalila bivšoj ravnateljici škole Snježani Barabaš-Seršić koja ju je predložila za navedeno priznanje. Ponosni učenici i zaposlenici škole i ovom prilikom čestitaju svojoj profesorici i kolegici!

Fotografije: Ivan Ivošević, brat profesorice Ivošević :)

objavio: Ivor Balog   datum: 3. 12. 2018.