Od jeseni Erasmus+ i u našoj školi!

Naša škola od jeseni kreće u nova projektna iskustva! Jako nas je razveselila dugo iščekivana vijest da je našoj školi odobren prvi Erasmus KA229 projekt školskih partnerstva pod nazivom ,,Svi za prirodu - priroda za sve". Dodatna se važnost ovoga projekta ogleda u tome da će naša škola biti koordinator svih aktivnosti, a zemlje partneri su: Turska, Grčka, Litva, Švedska i Nizozemska. Izuzetno smo sretni i iz razloga što je projekt osvojio visoko drugo mjesto u svojoj kategoriji.
Na pisanje projekta i prijavu istoga na Erasmus Plus natječaj odvažila se profesorica Katarina Moržan, a u osmišljavanju aktivnosti pomogla joj je profesorica Kristina Ibrahimović. Ovom prilikom čestitamo i zahvaljujemo objema. Sve to za mnoge učenike i profesore naše škole bit će izvrsna prilika za nova iskustva neformalnoga učenja, upoznavanja novih kultura i druženja, proširivanja životnih vidika, a i škola će na tjedan dana biti domaćin ostalim zemljama partnerima.
Ovo je samo najava svega što će početi već početkom nove školske godine, a o čemu će učenici biti pravovremeno obaviješteni. Zasad uživajmo u ljetu, a uskoro se bacamo u nova iskustva zvana Erasmus+!

objavio: Karlo Kobaš   datum: 18. 7. 2020.